Franchising

Praktiker, faaliyet alanını ev geliştirme (İngilizce “Home Improvement”) ve kendin-yap (“Do-it- Yourself Goods”, kısaca “DIY”) perakendeciliği olarak tanımlıyor.

Ev geliştirme ve kendin-yap sektörlerini çok daha geniş kapsamlı ve neredeyse gıda dışı tüm ürünleri kapsayan yapı marketleri sektörünün içerisinde değerlendirmek isabetli olacak.

Türkiye’de yapı market sektörünün gelişiminde büyük rol oynayan Praktiker, ev, bahçe ve ofislerin yenilenmesi, tamiratı ve dekorasyonu için müşterilerin ihtiyacı olan pratik çözümleri, benzersiz bir alışveriş ortamında en uygun fiyatlara sunarak müşteri memnuniyetini sağlama misyonuyla faaliyet gösteriyor.

Praktiker‘in yapı marketleri alanında öncülük ettiği uygulamaların başında gelen franchising modeli kapsamında, Türkiye’nin birçok noktasında Praktiker mağazaları açmaya devam ediliyor. Praktiker franchising konsepti dahilindeki işletmeler, sistemin içerisinde aktif rol almalarının yanı sıra kendi işinin sahibi olmanın imtiyazını da yaşamaktadır. Praktiker franchising konsepti çatısı altında faaliyet göstermek, Praktiker markasının sunduğu miras ve bilgi birikimi sayesinde riskleri en aza indirerek ticari başarı elde etme anlamına geliyor.

Praktiker ailesinin bir parçası olmak ve Praktiker markasının başarısını paylaşmak isteyen siz değerli işletmeci adaylarını, Türkiye’de ve dünyada en saygın markalar arasında gösterilen Praktiker markasının franchising sistemine davet ediyoruz.

Tedarikçi İlişkileri

Tedarikçilerimizin her biri Praktiker‘in iş ortağı. Bizler tedarikçilerimiz ile sade ve sürdürülebilir bir yapı kuruyoruz. Belirlenen vade tarihlerine göre, net fiyatlar üzerinden anlaşmalar yapıyoruz.

Tedarikçilerimize Praktiker ailesinin bir parçası olmanın ayrıcalığını yaşatıyoruz.

Tedarikçimiz olmak için bizimle iletişime geçiniz